Кокосова олія може допомогти вашій шкірі і волоссю мрії стати реальністю. Вона має глибоку зволожуючу дію і пропонує поживні речовини, які покращать ваше тіло.

 

6 різних способів використання кокосової олії для краси

1. Як засіб для зняття макіяжу

Перш ніж витрачати гроші на засіб для видалення макіяжу, подумайте про використання кокосової олії. Ви можете взяти ватний диск і трохи кокосової олії і використовувати його, щоб стерти макіяж з очей.

Якщо ваша шкіра не жирна, ви можете видалити залишки тонального крему з обличчя після очищення. Тим, у кого жирна шкіра, краще використовувати олію з виноградних кісточок для зняття макіяжу з обличчя.

2. Як натуральний кондиціонер для глибокого догляду за волоссям.

Сухе волосся змусило вас відчувати себе менш гламурно? Застосування кокосової олії також може допомогти в цьому.

Втирайте трохи в кінчики після звичайної укладки або рясно нанесіть на волосся і залиште на ніч (не забудьте накрити подушку рушником). Вранці змийте кокосову олію безпечним шампунем, і залиште на пару хвилин. Потім змийте і укладіть як зазвичай.

Цей суперзволожуючий метод допоможе повернути блиск і м'якість сухому, перевантаженому волоссю.

3. Догляд за порожниною рота

Полоскання олією - це давня практика полоскання рота олією. Ця процедура носить назву Кавала гандуша ( «кава» - порожнина, «гандуша» - полоскання). Традиційно перевага віддається кунжутній олії, але багато людей замість неї використовують кокосову олію, тому що, відверто кажучи, вона набагато смачніша, а користь від неї така ж. Процедура позначається як натуральне терапевтичне лікування захворювань зубів і ясен.

4. Кокосовий бальзам для губ.

Кокосова олія - хороший бальзам для губ. Ви не знайдете нічого більш натурального, ніж чиста кокосова олія в якості бальзаму для губ. Вона допомагає позбутися від потрісканих губ і додасть сяючий вигляд.

5. Зволожуючі маски для обличчя з кокосовою олією.

Маска з кокосовою олією- це чудовий спосіб усунути сухість шкіри, при цьому вона заспокоює і зменшує появу зморшок.

6. Олія для тіла

Сама по собі кокосова олія є відмінним зволожуючим засобом для тіла. Додавання всього декількох інших інгредієнтів, таких як олія какао, олія ши або олія солодкого мигдалю, може привести до отримання надзвичайно розкішного масла для тіла.

Використання ручного блендера дає вам приголомшливу збиту текстуру - ви не повірите, що цей засіб ви створили самі!

Чи можна використовувати кокосову олію для обличчя щодня?

Деякі люди кажуть, що використовують кокосову олію в якості щоденного зволожуючого крему для обличчя, а інші виявляють, що воно забиває їх пори. Все це пов'язано з вашим типом шкіри. Люди з сухою шкірою можуть використовувати кокосову олію першого віджиму в рамках своєї повсякденної косметики, але для людей, які мають жирну шкіру, краще або об'єднати інші олії з кокосовою олією, або використовувати фракціоновану кокосову олію для повсякденного життя.

 

А як ви використовуєте кокосову олію для краси або для чогось ще? Ми сподіваємося, що ця стаття допоможе вам дізнатися більше про кокосову олію, її переваги та способи використання.